Masáže pro zdraví v Brně

Přijďte si vyzkoušet kouzlo lidských rukou


Motto dne:

Štěstí je stav mysli. 

Výuka masáže lávovými kameny

Výuka masáže lávovými kameny probíhá ve dvojicích, každý účastník kurzu si vyzkouší všechny tahy, naučí se, jak se ke kterému tahu postavit, aby tah byl co nejvíce účinný. Každému účastníkovi kurzu se maximálně věnujeme.

Na kurzu se také dozvíte něco  o ledových kamenech a jejich využití (jedna z mála pomocí při křečových žilách). Naučíte se vyhledat blokády a odstranit je pomocí kamenů. Dostanete také informace, jaké kameny jsou vhodné, které vás sice budou stát hodně peněz, ale dlouho vám nevydrží a také kde je vhodné kameny kupovat. Na kurzu se také dozvíte, jak pro masáž můžete využívat polodrahokamy. Samozřejmostí jsou i informace, jak kameny ošetřovat pro masáže, jak je desinfikovat, neboť se jimi dotýkáme lidské kůže, jaké nádoby na ohřev kamenů jsou vhodné a které nikoliv, jak si poradit, pokud neděláme masáž celého těla, ale potřebujeme použít jen dva tři kameny při jiné masáži a spoustu dalších užitečných rad z praxe. Samozřejmostí jsou i tištěné materiály.

Celková výuka je rozdělena na dva samostatné semináře. Na jednom se naučíte masírovat tělo zezadu (záda a nohy zezadu), na druhém se naučíte masírovat tělo zepředu (nohy zepředu, břicho, dekold, ruce, obličej) a také se dozvíte něco o ledových kamenech a odstraňování blokád.
Oba semináře jsou dvoudenní, cena za každý je 4 000 Kč. pro jednotlivce 6000 Kč,- pro pár

Nejbližší termíny:

  na dotaz
  

Výukové semináęře jsou organizovány v Brně a jsou určeny hlavně pro páry ale i jednotlivce, maximálně pokud sedohodnouo dva páry současně. více ne. Přihlásit se je potřeba předem,  zavolejte, piště.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
  Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


© Copyright 2011-2024 Lubomír Šopf. Všechna práva vyhrazena.