Masáže pro zdraví v Brně

Přijďte si vyzkoušet kouzlo lidských rukou


Motto dne:

Stále myslím pozitivně. 

Masáž podle pana Lao-c' - léčivá taoistická masáž

Tao nás učí, že člověk je středobodem celého vesmíru. Člověk prý může ovlivňovat celý vesmír a člověk se opravdu činí, aby ovlivnil všechno kolem sebe. Tak, jak znásilňujeme přírodu a ničíme životní prostředí, tak také ničíme sami sebe. Ano, nemoci jsou jen důsledkem toho, co sami zanedbáváme – ničíme.

 Masáž vznikla na základě taoistického učení o rovnováze a energiích lidského těla. Masér se jen lehce dotýká pokožky a pracuje s energií, která lidským tělem proudí. Masér svýma rukama může rozproudit energie tam, kde se zastavily a dodat energii tam, kde chybí.

Když motorem protéká správně elektrická energie, tak motor správně pracuje. Když lidským tělem správně protékají životní energie, lidské tělo správně pracuje, je tedy zdravé a silné. Stejně jako se přitahují magnety, člověk do svého života přitahuje jiné lidi, situace i věci. Změníte-li polaritu magnetů, magnety se budou odpuzovat. Někteří lidé do svého života neustále přitahují ty „nesprávné“ partnery, „špatné“ situace a přitom stačí tak málo, změnit svoje vyzařování a vše se změní.

Taoistická léčebná masáž podle učení pana Lao-c' umí pracovat s životními energiemi a má několik variant, zkušený masér může ve vašem těle nastolit harmonii pro zdraví nebo změnit vyzařování pro nalezení správného partnera nebo jen zesílit proudění, aby vaše tělo lépe snášelo zatížení stresů, které prožíváte, nebo také pouze dát prožitek klidu a pohody nejen po dobu masáže.

Je vhodné, aby ženu masíroval muž a muže masíruje zase žena. Proto tuto masáž nabízím hlavně ženám. Tvrdit, že taoistická masáž umí zázraky, ano umí, ale dějí se zřídka, více úspěchů máme s pravidelnými opakujícími se masážemi. Jsou lidé, kterým naše masáž vrátila zdraví, duševní rovnováhu nebo také změnou vyzařování životní energie přivedla toho správného partnera pro život.

Masáž trvá až hodinu a půl, cena je 1 000 Kč.
Pro pravidelné masáže sleva 800 Kč
Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz

 

 
© Copyright 2011-2024 Lubomír Šopf. Všechna práva vyhrazena.