Masáže pro zdraví v Brně

Přijďte si vyzkoušet kouzlo lidských rukou


Motto dne:

Existuje všechno, čemu uvěříš. 

Kurz partnerské tao masáže

je určen všem. Když se masáž naučí oba partneři, mohou si tuto masáž provádět navzájem. Naučit se ji ale můžete, i když jste sami.

Tato masáž je jednou z čínských masážních technik. Na rozdíl od ostatních masáží je velmi jemná. V oblibě ji měli čínští císaři, kteří si dík,y této masáži udržovali fyzickou svěžest a vitalitu. T
ao masáž má mnoho účinků, dokáže velmi dobře léčit stres, dokáže dodat energii unavenému tělu. Jako většina masáží dokáže i tao masáž léčit většinu nemocí pohybového ústrojí, i když se svalem přímo nepracuje. Vyjmenovávat všechno, o čem vím, že masáž dokáže vyléčit, by znamenalo popsat spoustu místa. A nejdůležitější účinek, masáž je velmi příjemná.

Kurz je koncipován tak, aby se Tao masáž naučil každý, kdo se ji naučit chce. Součástí výuky je také manuál, kde jsou všechny tahy podrobně popsány, takže i když na něco zapomenete, můžete si přečíst a oživit paměť. Pro ty, co mají s pamětí více problémů, máme připravenou pomůcku v podobě zvukového doprovodu. Doposud jsme masáž naučili každého, kdo se ji přišel učit.

Cena je 6 000 Kč pro páry pro jednotlivce 5000 Kč,-.
Nejbližší termín:
  
dohodou, volejte pište


Kurz je organizován pro jednotlivé partnerské dvojice nebo velmi malé skupinky (4) zájemců i pro jednotlivce.  Přihlásit se je potřeba předem.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
  Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


© Copyright 2011-2024 Lubomír Šopf. Všechna práva vyhrazena.